MENU
KETUA JABATAN MDTM
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Faizal Nizam Bin Md Nor, AMP Yang Dipertua (M48) 05-4563400 ydp@mdtm.gov.my
Ir Abd Rahman bin Ghazali, PPT Jurutera Kanan (J44) 05-4563433 rahman@mdtm.gov.my
Zuhairi bin Hj Hashim, PPT Pegawai Perancang Bandar Dan Desa Kanan (J44) 05-4563411 zuhairi@mdtm.gov.my
Noor Zatul Íffah binti Ibrahim Akauntan Kanan (W44) 05-4563422 iffah@mdtm.gov.my
Norshahila Binti Mohyidin Pegawai Perancang Bandar Dan Desa (OSC) (J44) 05-4563416 mateen@mdtm.gov.my
Siti Aida binti Rasidi Pegawai Kesihatan Persekitaran (U41) 05-4563445 sitiaida@mdtm.gov.my
Sharuddin bin Jaafar Pegawai Tadbir (N41) 05-4563443 sharuddin@mdtm.gov.my
Rohana binti Mat Nayan Penolong Pegawai Penilaian Kanan (W32) 05-4563427 rohana@mdtm.gov.my
Ahmad Zamil bin Haji Sabri, PPT Penolong Pegawai Penguatkuasa Kanan (KP32) 05-4563439 zamil@mdtm.gov.my
Shahzan Hafiz bin Zainal Abidin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan (FA32) 05-4563437 hafiz@mdtm.gov.my
Kemaskini Terakhir: Khamis, 14 Jun 2018 - 9:51am